AM-320240-015A

| Panel Model | AM-320240-015A |
|---|---|
| Panelmærke | Amson |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,1.5 inch, 320×240 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| AM-320240-015A pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 33.12×25.44 mm |
| Omrids | 36.9×33.2×2.7 mm |
| Overflade | |
| Kontrastforhold | |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) |
| Responstid | |
| Synsvinkel | |
| Lampetype | WLED Without Driver |
| Signal Interface | Serial RGB (6-bit) + SPI , 40 pins |
| Indgangsspænding | 1.8/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCI) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af Amson AM-320240-015A.
Amson AM-320240-015A er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For Amson AM-320240-015A pdf datablad eller detaljerede specifikationer af Amson AM-320240-015A eller andre Amson LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra Amson AM-320240-015A distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Amson AM-320240-015A er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For Amson AM-320240-015A pdf datablad eller detaljerede specifikationer af Amson AM-320240-015A eller andre Amson LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra Amson AM-320240-015A distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "AM-320240-015A"
- Amson AM-320240-015A
- AM-320240-015A datablad
- AM-320240-015A billede
- AM-320240-015A pris
- AM-320240-015A distributør
