AM-800480L6TMQW-00H

| Panel Model | AM-800480L6TMQW-00H |
|---|---|
| Panelmærke | AMPIRE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| AM-800480L6TMQW-00H pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 108×64.8 mm |
| Omrids | 119×135×4.7 mm |
| Overflade | Antiglare |
| Kontrastforhold | 250:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 16.7M (8-bit) , CIE1931 52% |
| Responstid | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Synsvinkel | 70/70/70/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | WLED Without Driver |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 44 pins |
| Indgangsspænding | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af AMPIRE AM-800480L6TMQW-00H.
AMPIRE AM-800480L6TMQW-00H er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For AMPIRE AM-800480L6TMQW-00H pdf datablad eller detaljerede specifikationer af AMPIRE AM-800480L6TMQW-00H eller andre AMPIRE LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra AMPIRE AM-800480L6TMQW-00H distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
AMPIRE AM-800480L6TMQW-00H er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For AMPIRE AM-800480L6TMQW-00H pdf datablad eller detaljerede specifikationer af AMPIRE AM-800480L6TMQW-00H eller andre AMPIRE LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra AMPIRE AM-800480L6TMQW-00H distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "AM-800480L6TMQW-00H"
- AMPIRE AM-800480L6TMQW-00H
- AM-800480L6TMQW-00H datablad
- AM-800480L6TMQW-00H billede
- AM-800480L6TMQW-00H pris
- AM-800480L6TMQW-00H distributør

