AM-800600K7TMQW-A1H

| Panel Model | AM-800600K7TMQW-A1H |
|---|---|
| Panelmærke | AMPIRE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| AM-800600K7TMQW-A1H pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 211.2×158.4 mm |
| Omrids | 236×176.9×9 mm |
| Overflade | |
| Kontrastforhold | 500:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Responstid | 5/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Synsvinkel | 70/70/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 6S8P WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | TTL (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Indgangsspænding | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af AMPIRE AM-800600K7TMQW-A1H.
AMPIRE AM-800600K7TMQW-A1H er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For AMPIRE AM-800600K7TMQW-A1H pdf datablad eller detaljerede specifikationer af AMPIRE AM-800600K7TMQW-A1H eller andre AMPIRE LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra AMPIRE AM-800600K7TMQW-A1H distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
AMPIRE AM-800600K7TMQW-A1H er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For AMPIRE AM-800600K7TMQW-A1H pdf datablad eller detaljerede specifikationer af AMPIRE AM-800600K7TMQW-A1H eller andre AMPIRE LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra AMPIRE AM-800600K7TMQW-A1H distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "AM-800600K7TMQW-A1H"
- AMPIRE AM-800600K7TMQW-A1H
- AM-800600K7TMQW-A1H datablad
- AM-800600K7TMQW-A1H billede
- AM-800600K7TMQW-A1H pris
- AM-800600K7TMQW-A1H distributør

