B140HTN01.E HW2A

| Panel Model | B140HTN01.E HW2A |
|---|---|
| Panelmærke | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14 inch, 1920×1080 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| B140HTN01.E HW2A pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Pixelformat | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| Konfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Aktivt område | 309.14(H)×173.89(V) mm |
| Skitse Dim. | - |
| Luminans | - |
| Kontrastforhold | 400:1 (Typ.) (TM) |
| Se retning | 6 o'clock |
| Responstid | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Synsvinkel | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) |
| Driftstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Support Color | 262K 45% (CIE1931) |
| Lyskilde | WLED , 15K hours |
| Form Style | - |
| Rammehastighed | 60Hz |
| Berøringspanel | Without |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af AUO B140HTN01.E HW2A.
AUO B140HTN01.E HW2A er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For AUO B140HTN01.E HW2A pdf datablad eller detaljerede specifikationer af AUO B140HTN01.E HW2A eller andre AUO LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra AUO B140HTN01.E HW2A distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
AUO B140HTN01.E HW2A er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For AUO B140HTN01.E HW2A pdf datablad eller detaljerede specifikationer af AUO B140HTN01.E HW2A eller andre AUO LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra AUO B140HTN01.E HW2A distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "B140HTN01.E HW2A"
- AUO B140HTN01.E HW2A
- B140HTN01.E HW2A datablad
- B140HTN01.E HW2A billede
- B140HTN01.E HW2A pris
- B140HTN01.E HW2A distributør
