BA060WV1-100

| Panel Model | BA060WV1-100 |
|---|---|
| Panelmærke | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,6.0 inch, 480×854 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| BA060WV1-100 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 74.592×132.712 mm |
| Omrids | 85.1×144.7×4.85 mm |
| Overflade | |
| Kontrastforhold | 500:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Responstid | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Synsvinkel | 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | WLED Without Driver |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 31 pins |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af BOE BA060WV1-100.
BOE BA060WV1-100 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For BOE BA060WV1-100 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af BOE BA060WV1-100 eller andre BOE LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra BOE BA060WV1-100 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
BOE BA060WV1-100 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For BOE BA060WV1-100 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af BOE BA060WV1-100 eller andre BOE LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra BOE BA060WV1-100 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "BA060WV1-100"
- BOE BA060WV1-100
- BA060WV1-100 datablad
- BA060WV1-100 billede
- BA060WV1-100 pris
- BA060WV1-100 distributør
