C101NWWC-0

| Panel Model | C101NWWC-0 |
|---|---|
| Panelmærke | IVO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 800×1280 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| C101NWWC-0 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 135.36×216.576 mm |
| Omrids | 139.36×225.8×0.8 mm |
| Overflade | Without Polarizer |
| Kontrastforhold | 1000:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | , CIE1931 60% |
| Responstid | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Synsvinkel | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Driver IC | COG Suggest HX8394-C, OTA7291A |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af IVO C101NWWC-0.
IVO C101NWWC-0 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For IVO C101NWWC-0 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af IVO C101NWWC-0 eller andre IVO LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra IVO C101NWWC-0 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
IVO C101NWWC-0 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For IVO C101NWWC-0 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af IVO C101NWWC-0 eller andre IVO LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra IVO C101NWWC-0 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "C101NWWC-0"
- IVO C101NWWC-0
- C101NWWC-0 datablad
- C101NWWC-0 billede
- C101NWWC-0 pris
- C101NWWC-0 distributør

