CLAA070NA01CW

| Panel Model | CLAA070NA01CW |
|---|---|
| Panelmærke | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| CLAA070NA01CW pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 153.6×90 mm |
| Omrids | 165×102×5.2 mm |
| Overflade | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrastforhold | 400:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) |
| Responstid | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Synsvinkel | 70/70/40/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Indgangsspænding | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af CPT CLAA070NA01CW.
CPT CLAA070NA01CW er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For CPT CLAA070NA01CW pdf datablad eller detaljerede specifikationer af CPT CLAA070NA01CW eller andre CPT LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra CPT CLAA070NA01CW distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA070NA01CW er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For CPT CLAA070NA01CW pdf datablad eller detaljerede specifikationer af CPT CLAA070NA01CW eller andre CPT LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra CPT CLAA070NA01CW distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "CLAA070NA01CW"
- CPT CLAA070NA01CW
- CLAA070NA01CW datablad
- CLAA070NA01CW billede
- CLAA070NA01CW pris
- CLAA070NA01CW distributør

