CNK12864-17005A1
| Panel Model | CNK12864-17005A1 |
|---|---|
| Panelmærke | White Brand |
| descrition | FSTN-LCD ,2.2 inch, 128×64 |
| Paneltype | FSTN-LCD |
| CNK12864-17005A1 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Systemkategori | LCD/OLED/EPD Flat Panel > STN Graphic Display |
| Serie | CNK12864-17005 |
| Nøgleord Desc. | 128*64 lcd display,lcd display module, COG graphic lcd |
| Produktklasse | Graphic LCD Display |
| Produktetiketter | FSTN LCD Graphic Module |
| Panelsammensætning | LCM |
| Løsning | 128×64 |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Aktivt område | 48.61 (W) × 24.93 (H) mm (A.A) |
| Visningsområde | 53.5 (W) × 23.8 (H) mm (V.A) |
| Skitse Dimension | 56.5 (W) × 37 (H) mm |
| Maks. Dybde | 5.6 mm |
| polarizer | Transflective |
| Farvefunktion | Black/White (Positive) |
| Visning af retning | 12 o'clock |
| Farvebeløb | Monochrome |
| Kørselstjeneste | 1/64 |
| Controller | ST7567 |
| Bonding Type | COG |
| Baggrundsbelysningstype | WLED |
| Interface Type | Parallel/Serial Data |
| Interface Pins | 30 Pins |
| Berøringspanel | Without |
| Driftstemperatur. | -20 ~ 70 °C |
| Opbevaringstemperatur. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af White Brand CNK12864-17005A1.
White Brand CNK12864-17005A1 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For White Brand CNK12864-17005A1 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af White Brand CNK12864-17005A1 eller andre White Brand LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra White Brand CNK12864-17005A1 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
White Brand CNK12864-17005A1 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For White Brand CNK12864-17005A1 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af White Brand CNK12864-17005A1 eller andre White Brand LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra White Brand CNK12864-17005A1 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "CNK12864-17005A1"
- White Brand CNK12864-17005A1
- CNK12864-17005A1 datablad
- CNK12864-17005A1 billede
- CNK12864-17005A1 pris
- CNK12864-17005A1 distributør
