ECG420AH-LZ4
| Panel Model | ECG420AH-LZ4 |
|---|---|
| Panelmærke | No Brand |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,42 inch, 1920×1080 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| ECG420AH-LZ4 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 930.2×523.26 mm |
| Omrids | 960.4×560.4 mm |
| Overflade | Antiglare (Haze 2%), Hard coating (3H) |
| Kontrastforhold | 3000:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Responstid | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Synsvinkel | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 10-bit) , 51 pins |
| Indgangsspænding | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af No Brand ECG420AH-LZ4.
No Brand ECG420AH-LZ4 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For No Brand ECG420AH-LZ4 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af No Brand ECG420AH-LZ4 eller andre No Brand LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra No Brand ECG420AH-LZ4 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
No Brand ECG420AH-LZ4 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For No Brand ECG420AH-LZ4 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af No Brand ECG420AH-LZ4 eller andre No Brand LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra No Brand ECG420AH-LZ4 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "ECG420AH-LZ4"
- No Brand ECG420AH-LZ4
- ECG420AH-LZ4 datablad
- ECG420AH-LZ4 billede
- ECG420AH-LZ4 pris
- ECG420AH-LZ4 distributør

