ELW0703BA

| Panel Model | ELW0703BA |
|---|---|
| Panelmærke | Futaba |
| descrition | PM-OLED ,0.73 inch, 96×24 |
| Paneltype | PM-OLED |
| ELW0703BA pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Pixelformat | 96×24 |
| Konfiguration | Rectangle |
| Aktivt område | 18.024(H)×4.56(V) mm |
| Skitse Dim. | 22.3(H)×9(V) mm |
| Bezel Area | - |
| Behandling | With Polarizer |
| Luminans | 450 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastforhold | - |
| Se retning | Symmetry |
| Responstid | - |
| Synsvinkel | - |
| Driftstilstand | - |
| Support Color | Mono(White) |
| Lyskilde | self |
| Vægt | 0.46g (Typ.) |
| Rammehastighed | - |
| Berøringspanel | Without |
| Interface Type | 10 pins SPI , FPC |
| Strømforsyning | 1.8/15V (Typ.)(VDD/VCC) |
| Miljø | Operating Temperature: -20 ~ 75 °C ; Storage Temperature: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af Futaba ELW0703BA.
Futaba ELW0703BA er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For Futaba ELW0703BA pdf datablad eller detaljerede specifikationer af Futaba ELW0703BA eller andre Futaba LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra Futaba ELW0703BA distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Futaba ELW0703BA er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For Futaba ELW0703BA pdf datablad eller detaljerede specifikationer af Futaba ELW0703BA eller andre Futaba LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra Futaba ELW0703BA distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "ELW0703BA"
- Futaba ELW0703BA
- ELW0703BA datablad
- ELW0703BA billede
- ELW0703BA pris
- ELW0703BA distributør

