Oversigt
Specifikation
ELW0801AC

ELW0801AC Grundlæggende oplysninger
| Panel Model | ELW0801AC |
|---|---|
| Panelmærke | Futaba |
| descrition | PM-OLED ,0.77 inch, 96×39 |
| Paneltype | PM-OLED |
| ELW0801AC pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Alias | - |
| Opbevaringstemperatur. | -30 ~ 80 °C |
| Driftstemperatur. | -20 ~ 70 °C |
| Vibration | - |
ELW0801AC Mekaniske egenskaber
| Alias | - |
|---|---|
| Opbevaringstemperatur. | -30 ~ 80 °C |
| Driftstemperatur. | -20 ~ 70 °C |
| Vibration | - |
| Løsning | 96×39 |
| Dot pitch (mm) | 0.188×0.188 (H×V) |
| Pixelformat | Rectangle |
| Pixel pitch (mm) | 0.188×0.188 (H×V) |
| Aktivt område (mm) | 18.02(H) × 7.3(V) |
| Bezel Area (mm) | - |
| Skitse Dim. (Mm) | 22(H) × 11.83(V) |
| (Mm) | 0.94 (Typ.) |
| Form Style | - |
| Aspect Ratio | 5:2 (H:V) |
| Orientering | Landscape / Portrait |
| Vægt | 0.70g (Typ.) |
| Behandling | Without Polarizer |
ELW0801AC Optiske funktioner
| Alias | - |
|---|---|
| Opbevaringstemperatur. | -30 ~ 80 °C |
| Driftstemperatur. | -20 ~ 70 °C |
| Vibration | - |
| Løsning | 96×39 |
| Dot pitch (mm) | 0.188×0.188 (H×V) |
| Pixelformat | Rectangle |
| Pixel pitch (mm) | 0.188×0.188 (H×V) |
| Aktivt område (mm) | 18.02(H) × 7.3(V) |
| Bezel Area (mm) | - |
| Skitse Dim. (Mm) | 22(H) × 11.83(V) |
| (Mm) | 0.94 (Typ.) |
| Form Style | - |
| Aspect Ratio | 5:2 (H:V) |
| Orientering | Landscape / Portrait |
| Vægt | 0.70g (Typ.) |
| Behandling | Without Polarizer |
| Luminans (cd / m²) | 300(Typ.) |
| Kontrastforhold | - |
| Synsvinkel | - |
| Visningstilstand | - |
| Bedste visning på | Symmetry |
| Respons (ms) | - |
| Hvid Koordinering | - |
| Skærmfarver | Mono(White) |
ELW0801AC Elektronik Feature
| Alias | - |
|---|---|
| Opbevaringstemperatur. | -30 ~ 80 °C |
| Driftstemperatur. | -20 ~ 70 °C |
| Vibration | - |
| Løsning | 96×39 |
| Dot pitch (mm) | 0.188×0.188 (H×V) |
| Pixelformat | Rectangle |
| Pixel pitch (mm) | 0.188×0.188 (H×V) |
| Aktivt område (mm) | 18.02(H) × 7.3(V) |
| Bezel Area (mm) | - |
| Skitse Dim. (Mm) | 22(H) × 11.83(V) |
| (Mm) | 0.94 (Typ.) |
| Form Style | - |
| Aspect Ratio | 5:2 (H:V) |
| Orientering | Landscape / Portrait |
| Vægt | 0.70g (Typ.) |
| Behandling | Without Polarizer |
| Luminans (cd / m²) | 300(Typ.) |
| Kontrastforhold | - |
| Synsvinkel | - |
| Visningstilstand | - |
| Bedste visning på | Symmetry |
| Respons (ms) | - |
| Hvid Koordinering | - |
| Skærmfarver | Mono(White) |
| Samlede forbrug | 24.6mW (Typ.) |
ELW0801AC Signal Interface
| Alias | - |
|---|---|
| Opbevaringstemperatur. | -30 ~ 80 °C |
| Driftstemperatur. | -20 ~ 70 °C |
| Vibration | - |
| Løsning | 96×39 |
| Dot pitch (mm) | 0.188×0.188 (H×V) |
| Pixelformat | Rectangle |
| Pixel pitch (mm) | 0.188×0.188 (H×V) |
| Aktivt område (mm) | 18.02(H) × 7.3(V) |
| Bezel Area (mm) | - |
| Skitse Dim. (Mm) | 22(H) × 11.83(V) |
| (Mm) | 0.94 (Typ.) |
| Form Style | - |
| Aspect Ratio | 5:2 (H:V) |
| Orientering | Landscape / Portrait |
| Vægt | 0.70g (Typ.) |
| Behandling | Without Polarizer |
| Luminans (cd / m²) | 300(Typ.) |
| Kontrastforhold | - |
| Synsvinkel | - |
| Visningstilstand | - |
| Bedste visning på | Symmetry |
| Respons (ms) | - |
| Hvid Koordinering | - |
| Skærmfarver | Mono(White) |
| Samlede forbrug | 24.6mW (Typ.) |
| Spændingsforsyning | 1.8/15.5V (Typ.)(VDD/VCC) |
| Nuværende forsyning | - |
| Signaltype | SPI |
| Logisk spænding | - |
| Position | - |
| Tonehøjde | Pins |
| Antal | Pin Configuration |
ELW0801AC Backlight System
| Alias | - |
|---|---|
| Opbevaringstemperatur. | -30 ~ 80 °C |
| Driftstemperatur. | -20 ~ 70 °C |
| Vibration | - |
| Løsning | 96×39 |
| Dot pitch (mm) | 0.188×0.188 (H×V) |
| Pixelformat | Rectangle |
| Pixel pitch (mm) | 0.188×0.188 (H×V) |
| Aktivt område (mm) | 18.02(H) × 7.3(V) |
| Bezel Area (mm) | - |
| Skitse Dim. (Mm) | 22(H) × 11.83(V) |
| (Mm) | 0.94 (Typ.) |
| Form Style | - |
| Aspect Ratio | 5:2 (H:V) |
| Orientering | Landscape / Portrait |
| Vægt | 0.70g (Typ.) |
| Behandling | Without Polarizer |
| Luminans (cd / m²) | 300(Typ.) |
| Kontrastforhold | - |
| Synsvinkel | - |
| Visningstilstand | - |
| Bedste visning på | Symmetry |
| Respons (ms) | - |
| Hvid Koordinering | - |
| Skærmfarver | Mono(White) |
| Samlede forbrug | 24.6mW (Typ.) |
| Spændingsforsyning | 1.8/15.5V (Typ.)(VDD/VCC) |
| Nuværende forsyning | - |
| Signaltype | SPI |
| Logisk spænding | - |
| Position | - |
| Tonehøjde | Pins |
| Antal | - |
| Udskiftning | - |
| Form | - |
| Livstid | - |
