ET020HV01
| Panel Model | ET020HV01 |
|---|---|
| Panelmærke | Eurotech |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,1.9 inch, 320×480 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| ET020HV01 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Systemkategori | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Nøgleord Desc. | 1.95 inch, 320*480, 34pins, 450nits, 18 bit RGB + 3 Wire interface, TFT LCD Module, CTP |
| Produktklasse | Graphic LCD Display |
| Produktetiketter | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD, IPS LCD |
| Panelsammensætning | LCM |
| Løsning | 320×480 |
| Aspect Ratio | 2:3 (W:H) |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Aktivt område | 27.456 (W) × 41.184 (H) mm (A.A) |
| Skitse Dimension | 33.25 (W) × 50 (H) mm |
| Maks. Dybde | 1.8 mm |
| LC familie | IPS Family |
| polarizer | Transmissive |
| lysstyrke | 450 (Typ.) |
| Kontrastforhold | 800:1 (Typ.) |
| Synsvinkel | 85/85/85/85 (L/R/U/D) |
| Visning af retning | Symmetry |
| Farvebeløb | 262K |
| Baggrundsbelysningstype | WLED |
| Interface Type | CPU |
| Interface Pins | 34 Pins |
| Berøringspanel | Without |
| Driftstemperatur. | -20 ~ 70 °C |
| Opbevaringstemperatur. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af Eurotech ET020HV01.
Eurotech ET020HV01 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For Eurotech ET020HV01 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af Eurotech ET020HV01 eller andre Eurotech LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra Eurotech ET020HV01 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Eurotech ET020HV01 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For Eurotech ET020HV01 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af Eurotech ET020HV01 eller andre Eurotech LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra Eurotech ET020HV01 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "ET020HV01"
- Eurotech ET020HV01
- ET020HV01 datablad
- ET020HV01 billede
- ET020HV01 pris
- ET020HV01 distributør
