ET043WQ02-K
| Panel Model | ET043WQ02-K |
|---|---|
| Panelmærke | Eurotech |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| ET043WQ02-K pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Systemkategori | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Nøgleord Desc. | 4.3 inch , 480*272, 40pins, 480nits, RGB 24bit interface, TFT Module |
| Produktklasse | Graphic LCD Display |
| Produktetiketter | Color TFT-LCD |
| Panelsammensætning | LCM |
| Løsning | 480×272 |
| Aspect Ratio | 16:9 (W:H) |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Aktivt område | 95.04 (W) × 53.86 (H) mm (A.A) |
| Skitse Dimension | 105.4 (W) × 67.15 (H) mm |
| Maks. Dybde | 2.86 mm |
| LC familie | TN |
| polarizer | Transmissive |
| lysstyrke | 480 (Typ.) |
| Kontrastforhold | 350:1 (Typ.) |
| Synsvinkel | 70/70/60/70 (L/R/U/D) |
| Visning af retning | 12 o'clock |
| Farvebeløb | 16.7M |
| Baggrundsbelysningstype | WLED |
| Interface Type | Parallel/Serial |
| Interface Pins | 40 Pins |
| Berøringspanel | Without |
| Driftstemperatur. | -20 ~ 70 °C |
| Opbevaringstemperatur. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af Eurotech ET043WQ02-K.
Eurotech ET043WQ02-K er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For Eurotech ET043WQ02-K pdf datablad eller detaljerede specifikationer af Eurotech ET043WQ02-K eller andre Eurotech LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra Eurotech ET043WQ02-K distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Eurotech ET043WQ02-K er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For Eurotech ET043WQ02-K pdf datablad eller detaljerede specifikationer af Eurotech ET043WQ02-K eller andre Eurotech LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra Eurotech ET043WQ02-K distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "ET043WQ02-K"
- Eurotech ET043WQ02-K
- ET043WQ02-K datablad
- ET043WQ02-K billede
- ET043WQ02-K pris
- ET043WQ02-K distributør
