HSD141PX11-A

| Panel Model | HSD141PX11-A |
|---|---|
| Panelmærke | HannStar |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14.1 inch, 1024×768 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| HSD141PX11-A pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 285.696×214.272 mm |
| Omrids | 298.5×226.5×6 mm |
| Form Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Overflade | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrastforhold | 250:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) |
| Responstid | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Synsvinkel | 40/40/20/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) , 14 pins |
| Indgangsspænding | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af HannStar HSD141PX11-A.
HannStar HSD141PX11-A er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For HannStar HSD141PX11-A pdf datablad eller detaljerede specifikationer af HannStar HSD141PX11-A eller andre HannStar LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra HannStar HSD141PX11-A distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
HannStar HSD141PX11-A er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For HannStar HSD141PX11-A pdf datablad eller detaljerede specifikationer af HannStar HSD141PX11-A eller andre HannStar LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra HannStar HSD141PX11-A distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "HSD141PX11-A"
- HannStar HSD141PX11-A
- HSD141PX11-A datablad
- HSD141PX11-A billede
- HSD141PX11-A pris
- HSD141PX11-A distributør

