LQ031B5DG01

| Panel Model | LQ031B5DG01 |
|---|---|
| Panelmærke | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.1 inch, 270×96 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| LQ031B5DG01 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 73.7×26.2 mm |
| Omrids | 85.4×38.8 mm |
| Overflade | |
| Kontrastforhold | |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) |
| Responstid | |
| Synsvinkel | |
| Lampetype | WLED |
| Signal Interface | CMOS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af SHARP LQ031B5DG01.
SHARP LQ031B5DG01 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SHARP LQ031B5DG01 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SHARP LQ031B5DG01 eller andre SHARP LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SHARP LQ031B5DG01 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ031B5DG01 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SHARP LQ031B5DG01 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SHARP LQ031B5DG01 eller andre SHARP LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SHARP LQ031B5DG01 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "LQ031B5DG01"
- SHARP LQ031B5DG01
- LQ031B5DG01 datablad
- LQ031B5DG01 billede
- LQ031B5DG01 pris
- LQ031B5DG01 distributør

