LQ043T1DG19

| Panel Model | LQ043T1DG19 |
|---|---|
| Panelmærke | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| LQ043T1DG19 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 95.04×53.856 mm |
| Omrids | 105.5×67.2 mm |
| Overflade | Antiglare |
| Kontrastforhold | 500:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) |
| Responstid | 8/22 (Typ.)(Tr/Td) |
| Synsvinkel | 80/80/55/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lampetype | WLED |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Indgangsspænding | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af SHARP LQ043T1DG19.
SHARP LQ043T1DG19 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SHARP LQ043T1DG19 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SHARP LQ043T1DG19 eller andre SHARP LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SHARP LQ043T1DG19 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ043T1DG19 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SHARP LQ043T1DG19 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SHARP LQ043T1DG19 eller andre SHARP LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SHARP LQ043T1DG19 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "LQ043T1DG19"
- SHARP LQ043T1DG19
- LQ043T1DG19 datablad
- LQ043T1DG19 billede
- LQ043T1DG19 pris
- LQ043T1DG19 distributør

