LS055D1SX05(G)

| Panel Model | LS055D1SX05(G) |
|---|---|
| Panelmærke | SHARP |
| descrition | CG-Silicon ,5.5 inch, 2160×3840 |
| Paneltype | CG-Silicon |
| LS055D1SX05(G) pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Løsning | 2160(RG/BR/GB)×3840 , UHD |
| Pixelformat | Rainbow-RGB |
| Visningsområde | 68.04(W)×120.96(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Skitse Størrelse | 69.84(W)×128.76(H) mm |
| Overflade | - |
| lysstyrke | 530 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastforhold | 1200:1 (Typ.) (TM) |
| Synsvinkel | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Visningstilstand | New Mode2, Normally Black, Transmissive |
| Bedste visning på | Symmetry |
| Responstid | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Skærmfarver | 16.7M 90% (CIE1931) |
| Lampetype | 6S3P WLED , Without Driver |
| Frekvens | 60Hz |
| Touch Screen | Without |
| Panelvægt | 17.0g (Typ.) |
| Signal Interface | MIPI (2 ch, 4 data lanes) , 60 pins , Connector |
| Indgangsspænding | 1.36/1.85/5.8/-5.6V (Typ.)(DVDD/VDD/VSP/VSN) |
| Miljø | Operating Temp.: -20 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af SHARP LS055D1SX05(G).
SHARP LS055D1SX05(G) er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SHARP LS055D1SX05(G) pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SHARP LS055D1SX05(G) eller andre SHARP LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SHARP LS055D1SX05(G) distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
SHARP LS055D1SX05(G) er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SHARP LS055D1SX05(G) pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SHARP LS055D1SX05(G) eller andre SHARP LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SHARP LS055D1SX05(G) distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "LS055D1SX05(G)"
- SHARP LS055D1SX05(G)
- LS055D1SX05(G) datablad
- LS055D1SX05(G) billede
- LS055D1SX05(G) pris
- LS055D1SX05(G) distributør
