LTM340YP02

| Panel Model | LTM340YP02 |
|---|---|
| Panelmærke | SAMSUNG |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,34 inch, 3440×1440 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| LTM340YP02 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | PVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 799.8×333.72 mm |
| Omrids | 811.5×357×18.1 mm |
| Overflade | Antiglare (Haze 2.3%), Hard coating (2H) |
| Kontrastforhold | 3000:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 16.7M (8-bit) , sRGB 99% |
| Responstid | 14 (Typ.)(G to G) |
| Synsvinkel | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 4 strings WLED Without Driver |
| Signal Interface | eDP (4 Lanes) , 50 pins |
| Indgangsspænding | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af SAMSUNG LTM340YP02.
SAMSUNG LTM340YP02 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SAMSUNG LTM340YP02 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SAMSUNG LTM340YP02 eller andre SAMSUNG LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SAMSUNG LTM340YP02 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTM340YP02 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SAMSUNG LTM340YP02 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SAMSUNG LTM340YP02 eller andre SAMSUNG LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SAMSUNG LTM340YP02 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "LTM340YP02"
- SAMSUNG LTM340YP02
- LTM340YP02 datablad
- LTM340YP02 billede
- LTM340YP02 pris
- LTM340YP02 distributør
