Oversigt
Specifikation
LTN121AP06-301

LTN121AP06-301 Grundlæggende oplysninger
| Panel Model | LTN121AP06-301 |
|---|---|
| Panelmærke | SAMSUNG |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1280×800 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| LTN121AP06-301 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Driftstemperatur | 0 ~ 50 °C |
| Stuetemperatur | -20 ~ 60 °C |
LTN121AP06-301 Mekaniske egenskaber
| Punktopløsning | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| Pixel-konfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Density | 124 PPI |
| Aspect Ratio | 16:10 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot pitch | 0.068×0.204 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.204×0.204 mm (H×V) |
| Aktivt område | 261.12×163.2 mm (H×V) |
| Landskab eller Portræt | Landscape type |
LTN121AP06-301 Optiske funktioner
| Visningstilstand | PVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Skærmfarve | 262K (6-bit) |
| Sollys Læses | N |
LTN121AP06-301 Elektronik Feature
| Lodret frekvens | 60Hz |
|---|
LTN121AP06-301 Backlight System
| Lampens position | Edge light type |
|---|---|
| Lampetype | WLED |
LTN121AP06-301 Signal Interface
| Signalkategori | LVDS |
|---|---|
| Signalklasse | LVDS (1 ch, 6-bit) |
