MT150XN01

| Panel Model | MT150XN01 |
|---|---|
| Panelmærke | INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15 inch, 1024×768 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| MT150XN01 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Løsning | 1024(RGB)×768 , XGA |
| Pixelformat | RGB Vertical Stripe |
| Visningsområde | 304.128(W)×228.096(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Skitse Størrelse | 326.5(W)×249(H) ×9.8(D) mm |
| Overflade | Antiglare (Haze 12%), Hard coating (3H) |
| lysstyrke | 250 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastforhold | 400:1 (Typ.) (TM) |
| Synsvinkel | 60/60/45/55 (Typ.)(CR≥10) |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Bedste visning på | 6 o'clock |
| Responstid | 9/16 (Typ.)(Tr/Td) |
| Skærmfarver | 262K |
| Lampetype | 2 pcs CCFL , 30K hours , Without Driver |
| Frekvens | 60Hz |
| Touch Screen | Without |
| Panelvægt | 1.05Kgs (Max.) |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 20 pins , Connector |
| Indgangsspænding | 3.3V (Typ.) |
| Miljø | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af INNOLUX MT150XN01.
INNOLUX MT150XN01 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For INNOLUX MT150XN01 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af INNOLUX MT150XN01 eller andre INNOLUX LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra INNOLUX MT150XN01 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
INNOLUX MT150XN01 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For INNOLUX MT150XN01 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af INNOLUX MT150XN01 eller andre INNOLUX LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra INNOLUX MT150XN01 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "MT150XN01"
- INNOLUX MT150XN01
- MT150XN01 datablad
- MT150XN01 billede
- MT150XN01 pris
- MT150XN01 distributør

