MV215FHB-N40

| Panel Model | MV215FHB-N40 |
|---|---|
| Panelmærke | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,21.5 inch, 1920×1080 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| MV215FHB-N40 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | AFFS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 476.64×267.768 mm |
| Omrids | 484.44×279.1 mm |
| Overflade | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Kontrastforhold | 1000:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 16.7M (8-bit) |
| Responstid | 14 (Typ.)(G to G) |
| Synsvinkel | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Indgangsspænding | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af BOE MV215FHB-N40.
BOE MV215FHB-N40 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For BOE MV215FHB-N40 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af BOE MV215FHB-N40 eller andre BOE LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra BOE MV215FHB-N40 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
BOE MV215FHB-N40 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For BOE MV215FHB-N40 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af BOE MV215FHB-N40 eller andre BOE LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra BOE MV215FHB-N40 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "MV215FHB-N40"
- BOE MV215FHB-N40
- MV215FHB-N40 datablad
- MV215FHB-N40 billede
- MV215FHB-N40 pris
- MV215FHB-N40 distributør

