NL3224AC36-01D

| Panel Model | NL3224AC36-01D |
|---|---|
| Panelmærke | NLT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| NL3224AC36-01D pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 115.2×86.4 mm |
| Omrids | 144×104.6×12.3 mm |
| Overflade | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrastforhold | 900:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Responstid | 3/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Synsvinkel | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | CMOS (1 ch, 6-bit) , 33 pins |
| Indgangsspænding | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af NLT NL3224AC36-01D.
NLT NL3224AC36-01D er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For NLT NL3224AC36-01D pdf datablad eller detaljerede specifikationer af NLT NL3224AC36-01D eller andre NLT LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra NLT NL3224AC36-01D distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
NLT NL3224AC36-01D er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For NLT NL3224AC36-01D pdf datablad eller detaljerede specifikationer af NLT NL3224AC36-01D eller andre NLT LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra NLT NL3224AC36-01D distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "NL3224AC36-01D"
- NLT NL3224AC36-01D
- NL3224AC36-01D datablad
- NL3224AC36-01D billede
- NL3224AC36-01D pris
- NL3224AC36-01D distributør

