PD052LC-01A

| Panel Model | PD052LC-01A |
|---|---|
| Panelmærke | INNOLUX |
| descrition | LTPS TFT-LCD ,5.2 inch, 1920×1080 |
| Paneltype | LTPS TFT-LCD |
| PD052LC-01A pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Løsning | 1920(RGB)×1080 , FHD |
| Pixelformat | RGB Vertical Stripe |
| Visningsområde | 64.8(W)×115.2(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Skitse Størrelse | 66.4(W)×121.3(H) ×1.1(D) mm |
| Overflade | With Polarizer |
| lysstyrke | 0 cd/m² |
| Kontrastforhold | 1500:1 (Typ.) (TM) |
| Synsvinkel | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Visningstilstand | AAS, Normally Black |
| Bedste visning på | Symmetry |
| Responstid | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Glas dybde | 0.20+0.20 mm |
| transmissivitet | 3.8% (Typ.)(with Polarizer) |
| Skærmfarver | 69% (CIE1931) |
| Lampetype | No B/L |
| Frekvens | - |
| Touch Screen | PCAP |
| Driver IC | COG Suggest OTM1906C |
| Panelvægt | 11±1.1g |
| Miljø | Operating Temp.: -20 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af INNOLUX PD052LC-01A.
INNOLUX PD052LC-01A er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For INNOLUX PD052LC-01A pdf datablad eller detaljerede specifikationer af INNOLUX PD052LC-01A eller andre INNOLUX LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra INNOLUX PD052LC-01A distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
INNOLUX PD052LC-01A er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For INNOLUX PD052LC-01A pdf datablad eller detaljerede specifikationer af INNOLUX PD052LC-01A eller andre INNOLUX LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra INNOLUX PD052LC-01A distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "PD052LC-01A"
- INNOLUX PD052LC-01A
- PD052LC-01A datablad
- PD052LC-01A billede
- PD052LC-01A pris
- PD052LC-01A distributør

