PD057QT1
| Panel Model | PD057QT1 |
|---|---|
| Panelmærke | PVI |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| PD057QT1 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 115.2×86.4 mm |
| Omrids | 144×104.6×13.3 mm |
| Overflade | Antiglare |
| Kontrastforhold | 600:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) |
| Responstid | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Synsvinkel | 75/75/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 3S12P WLED Without Driver |
| Signal Interface | TTL (1 ch, 6-bit) , 33 pins |
| Indgangsspænding | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af PVI PD057QT1.
PVI PD057QT1 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For PVI PD057QT1 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af PVI PD057QT1 eller andre PVI LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra PVI PD057QT1 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
PVI PD057QT1 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For PVI PD057QT1 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af PVI PD057QT1 eller andre PVI LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra PVI PD057QT1 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "PD057QT1"
- PVI PD057QT1
- PD057QT1 datablad
- PD057QT1 billede
- PD057QT1 pris
- PD057QT1 distributør

