PD057SA-01A

| Panel Model | PD057SA-01A |
|---|---|
| Panelmærke | INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 720×1280 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| PD057SA-01A pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Pixel nummer | 720(RGB)×1280 (WXGA) |
| Arrangement | RGB Vertical Stripe |
| Aktivt område (mm) | 70.632 × 125.568 (H×V) |
| Omrids (mm) | 73 × 132.9 × 0.4 (H×V×D) |
| Bezel Area (mm) | - |
| Behandling | Without Polarizer |
| Luminans | 0 cd/m² |
| Kontrastforhold | 1000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Synsvinkel | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Respons | 14/11 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| God udsigt på | Symmetry |
| Arbejdsmodus | AAS, Normally Black, Transmissive |
| Glas Tykkelse | 0.20+0.20 mm |
| transmissivitet | 3.7% (Typ.)(with Polarizer) |
| Farvedybde | 70% (CIE1931) |
| Baggrundslys | No B/L |
| Masse | - |
| Opdateringshastighed | - |
| Touchscreen | Without |
| Driver IC liste | Suggest COG OTM1287A, NT35521S, OTM1274A, OTM1287A |
| Maks. Vurderinger | Storage Temp.: -30 ~ 80 °C Operating Temp.: -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af INNOLUX PD057SA-01A.
INNOLUX PD057SA-01A er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For INNOLUX PD057SA-01A pdf datablad eller detaljerede specifikationer af INNOLUX PD057SA-01A eller andre INNOLUX LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra INNOLUX PD057SA-01A distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
INNOLUX PD057SA-01A er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For INNOLUX PD057SA-01A pdf datablad eller detaljerede specifikationer af INNOLUX PD057SA-01A eller andre INNOLUX LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra INNOLUX PD057SA-01A distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "PD057SA-01A"
- INNOLUX PD057SA-01A
- PD057SA-01A datablad
- PD057SA-01A billede
- PD057SA-01A pris
- PD057SA-01A distributør

