PD057VX1
| Panel Model | PD057VX1 |
|---|---|
| Panelmærke | PVI |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 640×480 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| PD057VX1 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 115.2×86.4 mm |
| Omrids | 124.3×96.5×1.83 mm |
| Overflade | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrastforhold | 600:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 16.7M (8-bit) |
| Responstid | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Synsvinkel | 50/70/75/75 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI , 60 pins |
| Indgangsspænding | 3.3/3.3/8.0/17.6/-7.0V (Typ.)(VCC1/VCC2/VDDA/VGG/VEE) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af PVI PD057VX1.
PVI PD057VX1 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For PVI PD057VX1 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af PVI PD057VX1 eller andre PVI LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra PVI PD057VX1 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
PVI PD057VX1 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For PVI PD057VX1 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af PVI PD057VX1 eller andre PVI LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra PVI PD057VX1 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "PD057VX1"
- PVI PD057VX1
- PD057VX1 datablad
- PD057VX1 billede
- PD057VX1 pris
- PD057VX1 distributør

