RX191-TXP-C08

| Panel Model | RX191-TXP-C08 |
|---|---|
| Panelmærke | ROGIN |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,19.1 inch, 1920×340 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| RX191-TXP-C08 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 476.64×84.405 mm |
| Omrids | 495.6×108.5×11.1 mm |
| Overflade | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrastforhold | 1000:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Responstid | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| Synsvinkel | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Indgangsspænding | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af ROGIN RX191-TXP-C08.
ROGIN RX191-TXP-C08 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For ROGIN RX191-TXP-C08 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af ROGIN RX191-TXP-C08 eller andre ROGIN LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra ROGIN RX191-TXP-C08 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
ROGIN RX191-TXP-C08 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For ROGIN RX191-TXP-C08 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af ROGIN RX191-TXP-C08 eller andre ROGIN LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra ROGIN RX191-TXP-C08 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "RX191-TXP-C08"
- ROGIN RX191-TXP-C08
- RX191-TXP-C08 datablad
- RX191-TXP-C08 billede
- RX191-TXP-C08 pris
- RX191-TXP-C08 distributør
