S043WQ07H-T

| Panel Model | S043WQ07H-T |
|---|---|
| Panelmærke | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| S043WQ07H-T pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 95.04×53.856 mm |
| Omrids | 105.5×67.2×4.35 mm |
| Overflade | |
| Kontrastforhold | 500:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 16.7M (8-bit) |
| Responstid | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Synsvinkel | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 5S2P WLED Without Driver |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Indgangsspænding | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af CDTECH S043WQ07H-T.
CDTECH S043WQ07H-T er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For CDTECH S043WQ07H-T pdf datablad eller detaljerede specifikationer af CDTECH S043WQ07H-T eller andre CDTECH LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra CDTECH S043WQ07H-T distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
CDTECH S043WQ07H-T er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For CDTECH S043WQ07H-T pdf datablad eller detaljerede specifikationer af CDTECH S043WQ07H-T eller andre CDTECH LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra CDTECH S043WQ07H-T distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "S043WQ07H-T"
- CDTECH S043WQ07H-T
- S043WQ07H-T datablad
- S043WQ07H-T billede
- S043WQ07H-T pris
- S043WQ07H-T distributør

