TM040YDHP42

| Panel Model | TM040YDHP42 |
|---|---|
| Panelmærke | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.0 inch, 480×800 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| TM040YDHP42 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 51.84×86.4 mm |
| Omrids | 56.34×98.03×2 mm |
| Overflade | Clear, Hard coating |
| Kontrastforhold | 800:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Responstid | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Synsvinkel | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 8S1P WLED Without Driver |
| Signal Interface | MIPI (2 data lanes) , 33 pins |
| Indgangsspænding | (1.8/2.8)/(2.8/3.7)V (Typ.)(IOVCC/VCC) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af TIANMA TM040YDHP42.
TIANMA TM040YDHP42 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TM040YDHP42 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TM040YDHP42 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TM040YDHP42 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM040YDHP42 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TM040YDHP42 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TM040YDHP42 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TM040YDHP42 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "TM040YDHP42"
- TIANMA TM040YDHP42
- TM040YDHP42 datablad
- TM040YDHP42 billede
- TM040YDHP42 pris
- TM040YDHP42 distributør

