TM040YVH01

| Panel Model | TM040YVH01 |
|---|---|
| Panelmærke | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.0 inch, 480×800 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| TM040YVH01 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Aktivt område | 51.84×86.4 mm |
| Omrids | 59.8×111.9×3.525 mm |
| Overflade | Antiglare |
| Kontrastforhold | 600:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 16.7M (8-bit) , CIE1931 65% |
| Synsvinkel | 60/70/70/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Signal Interface | MIPI (2 data lanes) , 25 pins |
| Indgangsspænding | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCI) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af TIANMA TM040YVH01.
TIANMA TM040YVH01 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TM040YVH01 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TM040YVH01 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TM040YVH01 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM040YVH01 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TM040YVH01 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TM040YVH01 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TM040YVH01 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "TM040YVH01"
- TIANMA TM040YVH01
- TM040YVH01 datablad
- TM040YVH01 billede
- TM040YVH01 pris
- TM040YVH01 distributør

