TM050QDH07

| Panel Model | TM050QDH07 |
|---|---|
| Panelmærke | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 640×480 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| TM050QDH07 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 101.568×76.176 mm |
| Overflade | |
| Kontrastforhold | 500:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 16.7M (6-bit + Dithering) , CIE1931 50% |
| Responstid | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Synsvinkel | 70/70/70/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | WLED |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI , 50 pins |
| Indgangsspænding | 3.3/5.0/15.0/-8.2V (Typ.)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af TIANMA TM050QDH07.
TIANMA TM050QDH07 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TM050QDH07 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TM050QDH07 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TM050QDH07 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM050QDH07 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TM050QDH07 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TM050QDH07 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TM050QDH07 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "TM050QDH07"
- TIANMA TM050QDH07
- TM050QDH07 datablad
- TM050QDH07 billede
- TM050QDH07 pris
- TM050QDH07 distributør
