TM050QDH11

| Panel Model | TM050QDH11 |
|---|---|
| Panelmærke | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 640×480 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| TM050QDH11 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 101.568×76.176 mm |
| Omrids | 117.35×88.43×15 mm |
| Overflade | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrastforhold | 500:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Responstid | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Synsvinkel | 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 3S5P WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) + SPI , 45 pins |
| Indgangsspænding | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af TIANMA TM050QDH11.
TIANMA TM050QDH11 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TM050QDH11 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TM050QDH11 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TM050QDH11 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM050QDH11 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TM050QDH11 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TM050QDH11 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TM050QDH11 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "TM050QDH11"
- TIANMA TM050QDH11
- TM050QDH11 datablad
- TM050QDH11 billede
- TM050QDH11 pris
- TM050QDH11 distributør
