TM050RBH01

| Panel Model | TM050RBH01 |
|---|---|
| Panelmærke | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| TM050RBH01 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 108×64.8 mm |
| Omrids | 120.7×75.8×6.3 mm |
| Overflade | Antiglare |
| Kontrastforhold | 450:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Responstid | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Synsvinkel | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 6S3P WLED Without Driver |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 45 pins |
| Indgangsspænding | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af TIANMA TM050RBH01.
TIANMA TM050RBH01 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TM050RBH01 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TM050RBH01 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TM050RBH01 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM050RBH01 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TM050RBH01 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TM050RBH01 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TM050RBH01 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "TM050RBH01"
- TIANMA TM050RBH01
- TM050RBH01 datablad
- TM050RBH01 billede
- TM050RBH01 pris
- TM050RBH01 distributør
