TM050RDH03-00

| Panel Model | TM050RDH03-00 |
|---|---|
| Panelmærke | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5 inch, 800×480 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| TM050RDH03-00 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Løsning | 800(RGB)×480 , WVGA |
| Pixelformat | RGB Vertical Stripe |
| Visningsområde | 108(W)×64.8(H) mm |
| Bezel Opening | 111.1(W)×67.9(H) mm |
| Skitse Størrelse | 120.7(W)×75.8(H) ×3.1(D) mm |
| Overflade | Antiglare, Hard coating (3H) |
| lysstyrke | 250 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastforhold | 600:1 (Typ.) (TM) |
| Synsvinkel | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Bedste visning på | 12 o'clock |
| Responstid | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Skærmfarver | 16.7M 50% (CIE1931) |
| Lampetype | 7S2P WLED , 20K hours , Without Driver |
| Frekvens | 60Hz |
| Touch Screen | Without |
| Panelvægt | TBD |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins , FPC |
| Indgangsspænding | 3.3V (Typ.) |
| Miljø | Operating Temp.: -20 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af TIANMA TM050RDH03-00.
TIANMA TM050RDH03-00 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TM050RDH03-00 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TM050RDH03-00 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TM050RDH03-00 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM050RDH03-00 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TM050RDH03-00 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TM050RDH03-00 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TM050RDH03-00 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "TM050RDH03-00"
- TIANMA TM050RDH03-00
- TM050RDH03-00 datablad
- TM050RDH03-00 billede
- TM050RDH03-00 pris
- TM050RDH03-00 distributør
