TM050RDH03-41

| Panel Model | TM050RDH03-41 |
|---|---|
| Panelmærke | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| TM050RDH03-41 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 108×64.8 mm |
| Omrids | 120.7×75.8×3.1 mm |
| Overflade | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrastforhold | 600:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Responstid | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Synsvinkel | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 7S2P WLED Without Driver |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Indgangsspænding | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af TIANMA TM050RDH03-41.
TIANMA TM050RDH03-41 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TM050RDH03-41 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TM050RDH03-41 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TM050RDH03-41 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM050RDH03-41 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TM050RDH03-41 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TM050RDH03-41 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TM050RDH03-41 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "TM050RDH03-41"
- TIANMA TM050RDH03-41
- TM050RDH03-41 datablad
- TM050RDH03-41 billede
- TM050RDH03-41 pris
- TM050RDH03-41 distributør

