TM050RDH03

| Panel Model | TM050RDH03 |
|---|---|
| Panelmærke | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| TM050RDH03 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 108×64.8 mm |
| Omrids | 120.7×75.8×3.1 mm |
| Overflade | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrastforhold | 600:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Responstid | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Synsvinkel | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 7S2P WLED Without Driver |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Indgangsspænding | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af TIANMA TM050RDH03.
TIANMA TM050RDH03 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TM050RDH03 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TM050RDH03 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TM050RDH03 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM050RDH03 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TM050RDH03 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TM050RDH03 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TM050RDH03 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "TM050RDH03"
- TIANMA TM050RDH03
- TM050RDH03 datablad
- TM050RDH03 billede
- TM050RDH03 pris
- TM050RDH03 distributør
