TM050RDH08

| Panel Model | TM050RDH08 |
|---|---|
| Panelmærke | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| TM050RDH08 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 108×64.8 mm |
| Omrids | 120.7×75.8×3.1 mm |
| Overflade | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrastforhold | 400:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Responstid | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Synsvinkel | 70/70/70/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 7S2P WLED Without Driver |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Indgangsspænding | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af TIANMA TM050RDH08.
TIANMA TM050RDH08 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TM050RDH08 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TM050RDH08 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TM050RDH08 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM050RDH08 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TM050RDH08 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TM050RDH08 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TM050RDH08 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "TM050RDH08"
- TIANMA TM050RDH08
- TM050RDH08 datablad
- TM050RDH08 billede
- TM050RDH08 pris
- TM050RDH08 distributør

