TM050RDH10

| Panel Model | TM050RDH10 |
|---|---|
| Panelmærke | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| TM050RDH10 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 108×64.8 mm |
| Omrids | 120.7×75.8×5 mm |
| Overflade | Antiglare |
| Kontrastforhold | 500:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Responstid | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Synsvinkel | 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 6S3P WLED Without Driver |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 45 pins |
| Indgangsspænding | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af TIANMA TM050RDH10.
TIANMA TM050RDH10 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TM050RDH10 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TM050RDH10 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TM050RDH10 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM050RDH10 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TM050RDH10 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TM050RDH10 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TM050RDH10 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "TM050RDH10"
- TIANMA TM050RDH10
- TM050RDH10 datablad
- TM050RDH10 billede
- TM050RDH10 pris
- TM050RDH10 distributør

