TM050RFH01

| Panel Model | TM050RFH01 |
|---|---|
| Panelmærke | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| TM050RFH01 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 108×64.8 mm |
| Omrids | 114.5×73.2 mm |
| Overflade | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrastforhold | 600:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Responstid | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Synsvinkel | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Indgangsspænding | 3.3/12.61/22.0/-7.0V (Typ.)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af TIANMA TM050RFH01.
TIANMA TM050RFH01 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TM050RFH01 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TM050RFH01 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TM050RFH01 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM050RFH01 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TM050RFH01 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TM050RFH01 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TM050RFH01 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "TM050RFH01"
- TIANMA TM050RFH01
- TM050RFH01 datablad
- TM050RFH01 billede
- TM050RFH01 pris
- TM050RFH01 distributør

