TM050RVHG01

| Panel Model | TM050RVHG01 |
|---|---|
| Panelmærke | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| TM050RVHG01 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Aktivt område | 108×64.8 mm |
| Omrids | 120.7×75.8×4.85 mm |
| Overflade | |
| Kontrastforhold | 450:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Synsvinkel | 60/60/60/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Indgangsspænding | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af TIANMA TM050RVHG01.
TIANMA TM050RVHG01 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TM050RVHG01 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TM050RVHG01 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TM050RVHG01 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM050RVHG01 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TM050RVHG01 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TM050RVHG01 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TM050RVHG01 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "TM050RVHG01"
- TIANMA TM050RVHG01
- TM050RVHG01 datablad
- TM050RVHG01 billede
- TM050RVHG01 pris
- TM050RVHG01 distributør

