TM12864G3CCWGWA-1

| Panel Model | TM12864G3CCWGWA-1 |
|---|---|
| Panelmærke | TIANMA |
| descrition | FSTN-LCD ,2.4 inch, 128×64 |
| Paneltype | FSTN-LCD |
| TM12864G3CCWGWA-1 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | STN, Black/White (Positive), Transflective |
| Aktivt område | 55×27.48 mm |
| Omrids | 70×43×9 mm |
| Overflade | |
| Kontrastforhold | 3:1 (Min.)(Reflective) |
| Skærmfarver | Monochrome |
| Responstid | 250/200 (Max.)(Tr/Td) |
| Synsvinkel | |
| Lampetype | 1S4P WLED |
| Signal Interface | SPI , 20 pins |
| Indgangsspænding | 3.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af TIANMA TM12864G3CCWGWA-1.
TIANMA TM12864G3CCWGWA-1 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TM12864G3CCWGWA-1 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TM12864G3CCWGWA-1 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TM12864G3CCWGWA-1 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM12864G3CCWGWA-1 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TM12864G3CCWGWA-1 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TM12864G3CCWGWA-1 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TM12864G3CCWGWA-1 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "TM12864G3CCWGWA-1"
- TIANMA TM12864G3CCWGWA-1
- TM12864G3CCWGWA-1 datablad
- TM12864G3CCWGWA-1 billede
- TM12864G3CCWGWA-1 pris
- TM12864G3CCWGWA-1 distributør
