TS035KAAVB04-00

| Panel Model | TS035KAAVB04-00 |
|---|---|
| Panelmærke | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| TS035KAAVB04-00 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 70.08×52.56 mm |
| Omrids | 76.9×63.9×6 mm |
| Overflade | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrastforhold | 350:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Responstid | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Synsvinkel | 60/60/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lampetype | 6S1P WLED Without Driver |
| Signal Interface | Digital RGB (8/24-bit) + SPI, CCIR601/656 , 45 pins |
| Indgangsspænding | 3.3V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af TIANMA TS035KAAVB04-00.
TIANMA TS035KAAVB04-00 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TS035KAAVB04-00 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TS035KAAVB04-00 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TS035KAAVB04-00 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
TIANMA TS035KAAVB04-00 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TS035KAAVB04-00 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TS035KAAVB04-00 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TS035KAAVB04-00 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "TS035KAAVB04-00"
- TIANMA TS035KAAVB04-00
- TS035KAAVB04-00 datablad
- TS035KAAVB04-00 billede
- TS035KAAVB04-00 pris
- TS035KAAVB04-00 distributør

