YX035CM31

| Panel Model | YX035CM31 |
|---|---|
| Panelmærke | SEBO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| YX035CM31 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 70.08×52.56 mm |
| Omrids | 76.9×63.9 mm |
| Overflade | Antiglare (Haze 20%) |
| Kontrastforhold | 400:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 16.7M (8-bit) |
| Responstid | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Synsvinkel | 60/60/50/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 5S2P WLED Without Driver |
| Signal Interface | Digital RGB (8/24-bit) + SPI, CCIR601/656 , 54 pins |
| Indgangsspænding | 3.3/13.9/13.6V (Typ.)(VCC/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af SEBO YX035CM31.
SEBO YX035CM31 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SEBO YX035CM31 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SEBO YX035CM31 eller andre SEBO LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SEBO YX035CM31 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
SEBO YX035CM31 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SEBO YX035CM31 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SEBO YX035CM31 eller andre SEBO LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SEBO YX035CM31 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "YX035CM31"
- SEBO YX035CM31
- YX035CM31 datablad
- YX035CM31 billede
- YX035CM31 pris
- YX035CM31 distributør
