28QVF1J

| Panel Model | 28QVF1J |
|---|---|
| Panelmærke | SII |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.8 inch, 240×320 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| 28QVF1J pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | FFS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 43.2×57.6 mm |
| Omrids | 49×69 mm |
| Overflade | Clear, Hard coating |
| Kontrastforhold | 800:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) , CIE1931 72% |
| Responstid | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Synsvinkel | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lampetype | 4S1P WLED |
| Signal Interface | CPU , 35 pins |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af SII 28QVF1J.
SII 28QVF1J er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SII 28QVF1J pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SII 28QVF1J eller andre SII LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SII 28QVF1J distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
SII 28QVF1J er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SII 28QVF1J pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SII 28QVF1J eller andre SII LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SII 28QVF1J distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "28QVF1J"
- SII 28QVF1J
- 28QVF1J datablad
- 28QVF1J billede
- 28QVF1J pris
- 28QVF1J distributør
