ACX704AKM

| Panel Model | ACX704AKM |
|---|---|
| Panelmærke | SONY |
| descrition | LTPS TFT-LCD ,3.8 inch, 320×240 |
| Paneltype | LTPS TFT-LCD |
| ACX704AKM pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transflective |
| Aktivt område | 76.8×57.6 mm |
| Omrids | 96.8×73 mm |
| Overflade | |
| Kontrastforhold | 25:1 (Typ.)(Reflective) |
| Skærmfarver | (4-bit) |
| Responstid | |
| Synsvinkel | |
| Lampetype | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 4-bit) |
| Indgangsspænding | 9.6/3.3/-6.5/-6.5V (Typ.)(HVDD/VVDD/HVSS2/VVSS2) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af SONY ACX704AKM.
SONY ACX704AKM er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SONY ACX704AKM pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SONY ACX704AKM eller andre SONY LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SONY ACX704AKM distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
SONY ACX704AKM er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SONY ACX704AKM pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SONY ACX704AKM eller andre SONY LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SONY ACX704AKM distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "ACX704AKM"
- SONY ACX704AKM
- ACX704AKM datablad
- ACX704AKM billede
- ACX704AKM pris
- ACX704AKM distributør

