AM640480ETMCW00

| Panel Model | AM640480ETMCW00 |
|---|---|
| Panelmærke | AMPIRE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| AM640480ETMCW00 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | Normally Black, Reflective |
| Aktivt område | 211.2×158.4 mm |
| Omrids | 225.5×176.3 mm |
| Overflade | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrastforhold | |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) , CIE1931 62% |
| Responstid | 14/9 (Typ.)(Tr/Td) |
| Synsvinkel | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 31 pins |
| Indgangsspænding | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af AMPIRE AM640480ETMCW00.
AMPIRE AM640480ETMCW00 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For AMPIRE AM640480ETMCW00 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af AMPIRE AM640480ETMCW00 eller andre AMPIRE LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra AMPIRE AM640480ETMCW00 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
AMPIRE AM640480ETMCW00 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For AMPIRE AM640480ETMCW00 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af AMPIRE AM640480ETMCW00 eller andre AMPIRE LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra AMPIRE AM640480ETMCW00 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "AM640480ETMCW00"
- AMPIRE AM640480ETMCW00
- AM640480ETMCW00 datablad
- AM640480ETMCW00 billede
- AM640480ETMCW00 pris
- AM640480ETMCW00 distributør

