B125HAN02.2

| Panel Model | B125HAN02.2 |
|---|---|
| Panelmærke | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,12.5 inch, 1920×1080 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| B125HAN02.2 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 276.48×155.52 mm |
| Omrids | 282.4×179.32×2.5 mm |
| Form Style | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Overflade | Antiglare |
| Kontrastforhold | 700:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Responstid | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Synsvinkel | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | eDP (2 Lanes) , 30 pins |
| Indgangsspænding | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af AUO B125HAN02.2.
AUO B125HAN02.2 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For AUO B125HAN02.2 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af AUO B125HAN02.2 eller andre AUO LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra AUO B125HAN02.2 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
AUO B125HAN02.2 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For AUO B125HAN02.2 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af AUO B125HAN02.2 eller andre AUO LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra AUO B125HAN02.2 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "B125HAN02.2"
- AUO B125HAN02.2
- B125HAN02.2 datablad
- B125HAN02.2 billede
- B125HAN02.2 pris
- B125HAN02.2 distributør
