B156HAN04.2

| Panel Model | B156HAN04.2 |
|---|---|
| Panelmærke | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1920×1080 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| B156HAN04.2 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Løsning | 1920(RGB)×1080 , FHD |
| Pixelformat | RGB Vertical Stripe |
| Visningsområde | 344.16(W)×193.59(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Skitse Størrelse | 359.5(W)×223.8(H) ×3.2(D) mm |
| Overflade | Antiglare |
| lysstyrke | 300 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastforhold | 800:1 (Typ.) (TM) |
| Synsvinkel | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Visningstilstand | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Bedste visning på | Symmetry |
| Responstid | 25 (Typ.)(Tr+Tf) |
| Skærmfarver | 16.7M 72% (CIE1931) |
| Lampetype | WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Frekvens | 120Hz |
| Touch Screen | Without |
| Form Style | - |
| Signal Interface | eDP (2 Lanes) , 30 pins , Connector |
| Indgangsspænding | 3.3V (Typ.) |
| Miljø | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af AUO B156HAN04.2.
AUO B156HAN04.2 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For AUO B156HAN04.2 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af AUO B156HAN04.2 eller andre AUO LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra AUO B156HAN04.2 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
AUO B156HAN04.2 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For AUO B156HAN04.2 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af AUO B156HAN04.2 eller andre AUO LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra AUO B156HAN04.2 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "B156HAN04.2"
- AUO B156HAN04.2
- B156HAN04.2 datablad
- B156HAN04.2 billede
- B156HAN04.2 pris
- B156HAN04.2 distributør
