B156HB01 V0

| Panel Model | B156HB01 V0 |
|---|---|
| Panelmærke | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1920×1080 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| B156HB01 V0 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 344.16×193.59 mm |
| Omrids | 359.7×209.7×7.62 mm |
| Form Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Overflade | Glare (Haze 0%) |
| Kontrastforhold | 500:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) , CIE1931 60% |
| Responstid | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Synsvinkel | 70/70/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Indgangsspænding | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af AUO B156HB01 V0.
AUO B156HB01 V0 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For AUO B156HB01 V0 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af AUO B156HB01 V0 eller andre AUO LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra AUO B156HB01 V0 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
AUO B156HB01 V0 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For AUO B156HB01 V0 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af AUO B156HB01 V0 eller andre AUO LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra AUO B156HB01 V0 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "B156HB01 V0"
- AUO B156HB01 V0
- B156HB01 V0 datablad
- B156HB01 V0 billede
- B156HB01 V0 pris
- B156HB01 V0 distributør
