Oversigt
Specifikation
BA050WV2-100

BA050WV2-100 Grundlæggende oplysninger
| Panel Model | BA050WV2-100 |
|---|---|
| Panelmærke | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5 inch, 480×800 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| BA050WV2-100 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Alias | - |
| Driftstemperatur. | -20 ~ 70 °C |
| Opbevaringstemperatur. | -30 ~ 80 °C |
| Vibration Level | - |
| Specifikke funktioner |
BA050WV2-100 Optiske funktioner
| Alias | - |
|---|---|
| Driftstemperatur. | -20 ~ 70 °C |
| Opbevaringstemperatur. | -30 ~ 80 °C |
| Vibration Level | - |
| Specifikke funktioner | |
| Luminans (cd / m²) | 0 |
| Synsvinkel (L / R / U / D) | 60/70/70/70 (Typ.)(CR≥10) |
| Svarstid (ms) | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Color Gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Skærmfarver | 16.7M (8-bit) |
| Hvid Koordinering | - |
| transmissivitet | 5.75% (Typ.)(with Polarizer) |
BA050WV2-100 Mekaniske egenskaber
| Alias | - |
|---|---|
| Driftstemperatur. | -20 ~ 70 °C |
| Opbevaringstemperatur. | -30 ~ 80 °C |
| Vibration Level | - |
| Specifikke funktioner | |
| Luminans (cd / m²) | 0 |
| Synsvinkel (L / R / U / D) | 60/70/70/70 (Typ.)(CR≥10) |
| Svarstid (ms) | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Color Gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Skærmfarver | 16.7M (8-bit) |
| Hvid Koordinering | - |
| transmissivitet | 5.75% (Typ.)(with Polarizer) |
| Pixelformat | 480(RGB)×800 [WVGA] |
| Pixel-konfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Pixel pitch (mm) | 0.1365×0.1365 |
| Dot pitch (mm) | 0.0455×0.1365 |
| Aktivt område (mm) | 65.52(H) × 109.2(V) |
| Bezel Area (mm) | - |
| Skitse Dimension (mm) | 69.32(H) × 118.1(V) |
| Skitse dybde (mm) | 0.6 (Typ.) mm |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Orientering | Portrait type |
| Aspect Ratio | 3:5 (H:V) |
| Pladetykkelse | 0.30+0.30 mm |
| Vægt | TBD |
| Paneldæksel | - |
| Behandling | - |
BA050WV2-100 Elektronik Feature
| Alias | - |
|---|---|
| Driftstemperatur. | -20 ~ 70 °C |
| Opbevaringstemperatur. | -30 ~ 80 °C |
| Vibration Level | - |
| Specifikke funktioner | |
| Luminans (cd / m²) | 0 |
| Synsvinkel (L / R / U / D) | 60/70/70/70 (Typ.)(CR≥10) |
| Svarstid (ms) | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Color Gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Skærmfarver | 16.7M (8-bit) |
| Hvid Koordinering | - |
| transmissivitet | 5.75% (Typ.)(with Polarizer) |
| Pixelformat | 480(RGB)×800 [WVGA] |
| Pixel-konfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Pixel pitch (mm) | 0.1365×0.1365 |
| Dot pitch (mm) | 0.0455×0.1365 |
| Aktivt område (mm) | 65.52(H) × 109.2(V) |
| Bezel Area (mm) | - |
| Skitse Dimension (mm) | 69.32(H) × 118.1(V) |
| Skitse dybde (mm) | 0.6 (Typ.) mm |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Orientering | Portrait type |
| Aspect Ratio | 3:5 (H:V) |
| Pladetykkelse | 0.30+0.30 mm |
| Vægt | TBD |
| Paneldæksel | - |
| Behandling | - |
| Driver IC | COG Suggest OTM8009A, NT35510 |
BA050WV2-100 Backlight System
| Alias | - |
|---|---|
| Driftstemperatur. | -20 ~ 70 °C |
| Opbevaringstemperatur. | -30 ~ 80 °C |
| Vibration Level | - |
| Specifikke funktioner | |
| Luminans (cd / m²) | 0 |
| Synsvinkel (L / R / U / D) | 60/70/70/70 (Typ.)(CR≥10) |
| Svarstid (ms) | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Color Gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Skærmfarver | 16.7M (8-bit) |
| Hvid Koordinering | - |
| transmissivitet | 5.75% (Typ.)(with Polarizer) |
| Pixelformat | 480(RGB)×800 [WVGA] |
| Pixel-konfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Pixel pitch (mm) | 0.1365×0.1365 |
| Dot pitch (mm) | 0.0455×0.1365 |
| Aktivt område (mm) | 65.52(H) × 109.2(V) |
| Bezel Area (mm) | - |
| Skitse Dimension (mm) | 69.32(H) × 118.1(V) |
| Skitse dybde (mm) | 0.6 (Typ.) mm |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Orientering | Portrait type |
| Aspect Ratio | 3:5 (H:V) |
| Pladetykkelse | 0.30+0.30 mm |
| Vægt | TBD |
| Paneldæksel | - |
| Behandling | - |
| Driver IC | COG Suggest OTM8009A, NT35510 |
| Position | - |
| Antal | - |
| Form | - |
| Livet (Timer) | - |
| Lampudveksling | - |
